Klemenča peč
Datum objave: Nov 7, 2010

Kot je že Rok napisal (http://www.akcrna.si/archives/1263),  smo v soboto lezli v Klemenči peči. Js dodajam še samo par fotografij.

Lezli smo:

Kosi-Martina: Vesele nogice VI/V 200m in Sarti VI-/V+ 110 m

Barbič-Tavbi: Friko 6a+ 120 m in Sivi volk VI-/V 220m

[nggallery id=37]

Srečno,

Martina

Kategorije zapisa: Nekategorizirano

Komentarji

Oddajte komentar

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

17 + twenty =

Podobni zapisi

Preberite naš blog

Prebrskajte med več kot 1500+ zapisi na našem blogu.