Kot je že Rok napisal (http://www.akcrna.si/archives/1263), smo v soboto lezli v Klemenči peči. Js dodajam še samo par fotografij.
Lezli smo:
Kosi-Martina: Vesele nogice VI/V 200m in Sarti VI-/V+ 110 m
Barbič-Tavbi: Friko 6a+ 120 m in Sivi volk VI-/V 220m
[nggallery id=37]
Srečno,
Martina
Komentarji