V torek, 9. 6., sva se z Marto odpravila v Begunjščico. Ob 8.30 sva se dobila na parkirišču na Ljubelju in počasi začela pristop do stene. Odločila sva se, da bova preplezala Šentansko smer. Marta mi je obljubila, da me bo pritegnila zaradi detajla s plezanjem v poči....












