Ta vikend bo na Grohatu potekal zimski tabor. Namen je izpopolnjevanje zimske tehnike tečajnikov in vseh ostalih članov. 
Spimo v GRS koči in po potrebi klubski sobi. Če bodo razmere dopuščale, bomo v nedeljo tudi kaj splezali, zato bodite opremljeni s popolno opremo za gibanje v gorah pozimi. V soboto zvečer bodo vrli tečajniki pripravili dobro večerjo in nam postregli s kozarcem rujnega, ki bo priromal iz njihovih nahrbtnikov.
Dobimo se v soboto ob 7-mih zjutraj pred Merkatorjem na Ravnah.
Vabljeni v čim večjem številu.
Komentarji